AOF1 a AOF2 a AOF3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AOF1 a AOF2 a AOF3

toto jsou zkratky naších aliancí
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 PODĚKOVÁNÍ

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
cafu

cafu


Poeet p?íspivku : 46
Age : 35
Localisation : Praha
Registration date : 30. 05. 07

PODĚKOVÁNÍ Empty
PříspěvekPředmět: PODĚKOVÁNÍ   PODĚKOVÁNÍ Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 7:30 pm

[b] chci poděkovat hráčům: george33, kacik, NeWiK, koff, Damn, Almeida, bucek, tdmkiller,Zdenal78, Voltager, malakai, t!no, Tatarius 5, Ládínek, punkmaster, Dave.16, bady008, Krul, lordgrrrrrr, Arkanos za to, že poskytli surovinovou pomoc na rozvoj ambasady na lvl 19!!! opravdu dekuji, tohle bych sám neutáhl bez vaší pomoci flower
Návrat nahoru Goto down
Ládínek




Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 30. 05. 07

PODĚKOVÁNÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ   PODĚKOVÁNÍ Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 7:55 pm

I love you to my rádi.... Cool je to přeci i v našem zájmu... Arrow jen trochu zamrzí že hráči kteří jsou až na konci tabulky obyvatel pošlou..a mnozí z top 20 ne... scratch
Návrat nahoru Goto down
cafu

cafu


Poeet p?íspivku : 46
Age : 35
Localisation : Praha
Registration date : 30. 05. 07

PODĚKOVÁNÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ   PODĚKOVÁNÍ Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 10:05 pm

to jsem, ale neposílal kvůli tomu, aby byly nějaké rozbroje nebo něčí kritika, ale opravdu jen z čistého poděkování. a hlavně jsem ještě zapoměl na naseho mileho gutalaxe-ten taky poslal albino. je to vsechno na principu dobrovolnosti, takze prosim: zadne verejne pranýřování
Návrat nahoru Goto down
Ládínek




Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 30. 05. 07

PODĚKOVÁNÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ   PODĚKOVÁNÍ Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 11:13 pm

cafu napsal:
to jsem, ale neposílal kvůli tomu, aby byly nějaké rozbroje nebo něčí kritika, ale opravdu jen z čistého poděkování. a hlavně jsem ještě zapoměl na naseho mileho gutalaxe-ten taky poslal albino. je to vsechno na principu dobrovolnosti, takze prosim: zadne verejne pranýřování
cat já to samozřejmě nemyslel zle=),,, flower už budu hodnej study
Návrat nahoru Goto down
Wexter
Admin
Wexter


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 30. 05. 07

PODĚKOVÁNÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ   PODĚKOVÁNÍ Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 11:43 pm

já zapoměl poslat.. ale jak se půjde na 20.vl ltak pošlu určo :-P
Návrat nahoru Goto down
https://allianceoffreedom.forumczech.com
Oge




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 30. 05. 07

PODĚKOVÁNÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ   PODĚKOVÁNÍ Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 12:47 am

Já to samý jako Wexter, ted se vzpamatuju z nájezdů tomana, tak dělam armádu... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PODĚKOVÁNÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ   PODĚKOVÁNÍ Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PODĚKOVÁNÍ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AOF1 a AOF2 a AOF3 :: Mimo mísu-
Přejdi na: