AOF1 a AOF2 a AOF3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AOF1 a AOF2 a AOF3

toto jsou zkratky naších aliancí
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pro všechny!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
gutalax

gutalax


Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 30. 05. 07

Pro všechny! Empty
PříspěvekPředmět: Pro všechny!   Pro všechny! Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 2:14 am

Lidi pište do fóra! I kdyby to měla být blbost! Žádný názor se nebere na lehkou váhu. (I kdyby to měla bejt blbost tak pište a nebojte se toho!) Od toho tady to fórum je.
Návrat nahoru Goto down
Majtin

Majtin


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 30. 05. 07

Pro všechny! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny!   Pro všechny! Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 2:22 am

hele a kdyby to forum nebylo forum, jako ze je to forum? tak bysme meli chodit na forum? a jako blbost se mi to nezda, pac je forum, docela forovy ne? Jo a jako je tady Bush.. Buš, buší na vrata.. chodí nakupovat do buše... a všude jsou snajpři.... bacha na to.. albino pomoc! lol! Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru Goto down
gutalax

gutalax


Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 30. 05. 07

Pro všechny! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny!   Pro všechny! Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 2:57 am

NO ale kolik lidi sem pise? Jestli 10 tak je to hodne. Tak chci aby psali i ostatni.
Návrat nahoru Goto down
maF1k

maF1k


Poeet p?íspivku : 34
Age : 31
Localisation : CZ-Plzeň jih-Nepomuk
Registration date : 31. 05. 07

Pro všechny! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny!   Pro všechny! Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 4:53 pm

Majtin napsal:
hele a kdyby to forum nebylo forum, jako ze je to forum? tak bysme meli chodit na forum? a jako blbost se mi to nezda, pac je forum, docela forovy ne? Jo a jako je tady Bush.. Buš, buší na vrata.. chodí nakupovat do buše... a všude jsou snajpři.... bacha na to.. albino pomoc! lol! Twisted Evil Laughing
What a Face mi jedem 6. června do Prahy a byli i sázky kdo se k němu dostane nejblíž lol! ale spíš ze srandy clown
Návrat nahoru Goto down
Oge




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 30. 05. 07

Pro všechny! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny!   Pro všechny! Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 5:38 pm

maF1k napsal:
Majtin napsal:
hele a kdyby to forum nebylo forum, jako ze je to forum? tak bysme meli chodit na forum? a jako blbost se mi to nezda, pac je forum, docela forovy ne? Jo a jako je tady Bush.. Buš, buší na vrata.. chodí nakupovat do buše... a všude jsou snajpři.... bacha na to.. albino pomoc! lol! Twisted Evil Laughing
What a Face mi jedem 6. června do Prahy a byli i sázky kdo se k němu dostane nejblíž lol! ale spíš ze srandy clown

Nevim, estli by se ti něco takovýho povedlo, jezdim každej den kolem hradu a když vidim ty nabouchaný frajery v těch černejch brejlích a v těch jejich černejch kárách, tak mě docela přechází chut na něco podobnýho, ale na druhou stranu, vedle něj stojící českej policajt ve mě budí úplně jiný pocity Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
maF1k

maF1k


Poeet p?íspivku : 34
Age : 31
Localisation : CZ-Plzeň jih-Nepomuk
Registration date : 31. 05. 07

Pro všechny! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny!   Pro všechny! Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 5:53 pm

Oge napsal:
maF1k napsal:
Majtin napsal:
hele a kdyby to forum nebylo forum, jako ze je to forum? tak bysme meli chodit na forum? a jako blbost se mi to nezda, pac je forum, docela forovy ne? Jo a jako je tady Bush.. Buš, buší na vrata.. chodí nakupovat do buše... a všude jsou snajpři.... bacha na to.. albino pomoc! lol! Twisted Evil Laughing
What a Face mi jedem 6. června do Prahy a byli i sázky kdo se k němu dostane nejblíž lol! ale spíš ze srandy clown

Nevim, estli by se ti něco takovýho povedlo, jezdim každej den kolem hradu a když vidim ty nabouchaný frajery v těch černejch brejlích a v těch jejich černejch kárách, tak mě docela přechází chut na něco podobnýho, ale na druhou stranu, vedle něj stojící českej policajt ve mě budí úplně jiný pocity Laughing Laughing
afro Laughing ja vim Idea
Návrat nahoru Goto down
Anys123




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 30. 06. 07

Pro všechny! Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj   Pro všechny! Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 6:21 pm

Tak sem se pridal k vam, vypadate dobre rozjeti dotahneme to daleko Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pro všechny! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro všechny!   Pro všechny! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pro všechny!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» AOF3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AOF1 a AOF2 a AOF3 :: Mimo mísu-
Přejdi na: